127,73 CZK *
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: W230
- Hmotnost zásilky: 0.34 kg
Atraktivní nástěnný držák na brožury ve formátu DIN A4 od značky Taymar. Vysoce kvalitní...více
Informace o produktu "Nástěnný držák na brožury Taymar® DIN A4 se stojanem"
Atraktivní nástěnný držák na brožury ve formátu DIN A4 od značky Taymar. Vysoce kvalitní zpracování z průhledného polystyrenu pro vynikající prezentaci vašich letáků a brožur. Včetně stávajícího otvoru pro montáž na zeď. Dodávka obsahuje stojan, který lze volitelně použít jako stolní stojan.
Vložka s fotografií:
Colores Pic #87146349 – stock.adobe.com
| Formát DIN: | DIN A4 |
| Šířka přihrádky: | 23,0cm |
| Typ instalace: | Nástěnný držák 1 přihrádka |
| Počet subjektů: | 1 přihrádka |
| Hloubka plnění: | 3,2cm |
| Celková výška: | 24,8cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.340 |
| Materiál: | Polystyren (PS) |
Další odkazy na "Nástěnný držák na brožury Taymar® DIN A4 se stojanem"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené