| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 4 | 491,95 CZK * |
| od 5 | 479,65 CZK * |
| od 10 | 467,34 CZK * |
| od 25 | 455,04 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: T08050
- Hmotnost zásilky: 0.35 kg
Vysoce kvalitní venkovní krabička na prospekty ve formátu DIN A6 k připevnění na zeď...více
Informace o produktu "Vnější krabička na brožuru DIN A6"
Vysoce kvalitní venkovní krabička na prospekty ve formátu DIN A6 k připevnění na zeď (zavěšení). Odolné vůči povětrnostním vlivům a světlu s robustním víkem, vysoce kvalitní zpracování z křišťálově čistého akrylu. Pro vynikající prezentaci vašich letáků a brožur. Ideální pro ceníky, letáky a brožury do exteriéru.
Vložka s fotografií:
goodluz #99933852 – stock.adobe.com
| Formát DIN: | DIN A6 |
| Počet subjektů: | 1 přihrádka |
| Hloubka plnění: | 4,9cm |
| Šířka přihrádky: | 11,2cm |
| Výška přihrádky: | 15,0cm |
| Celková výška: | 19,5cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.350 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | 3mm leštěné hrany |
Další odkazy na "Vnější krabička na brožuru DIN A6"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené