| Množství | Jednotková cena | Základní cena |
|---|---|---|
| do 1 | 3 048,15 CZK * | 152,41 CZK * / 1 kus |
| od 2 | 2 999,57 CZK * | 149,98 CZK * / 1 kus |
| od 5 | 2 950,99 CZK * | 147,55 CZK * / 1 kus |
| od 10 | 2 902,41 CZK * | 145,12 CZK * / 1 kus |
| od 20 | 2 853,83 CZK * | 142,69 CZK * / 1 kus |
Obsah: 20 kus
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: 4C110-VE
- Hmotnost zásilky: 0.4 kg
Stojan na více brožur od Taymaru se 4 úrovněmi, délka DIN. Atraktivní stojan na prospekty se 4...více
Informace o produktu "Stojan na brožury Taymar® 4 úrovně - 4 přihrádky, délka DIN (20kusu v balení)"
Stojan na více brožur od Taymaru se 4 úrovněmi, délka DIN. Atraktivní stojan na prospekty se 4 přihrádkami pro délku DIN, vysoce kvalitní zpracování z průhledného polystyrenu, pro vynikající prezentaci vašich letáků a brožur. Tento držák na brožury nabízíme v různých velikostech. Tato položka je k dispozici pouze v kompletních baleních po 20 kusech.
Vložka s fotografií:
ra2 studio #95834417 – stock.adobe.com
| Formát DIN: | DIN dlouhý |
| Šířka přihrádky: | 11,0cm |
| Typ instalace: | Podlahový displej |
| Počet subjektů: | 4 přihrádky |
| Hloubka plnění: | 3,2cm |
| Celková výška: | 25,5cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.400 |
| Materiál: | Polystyren (PS) |
Další odkazy na "Stojan na brožury Taymar® 4 úrovně - 4 přihrádky, délka DIN (20kusu v balení)"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené