Tento článek momentálně není k dispozici!
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 46,88 CZK * |
| od 10 | 36,44 CZK * |
| od 25 | 34,49 CZK * |
| od 50 | 32,55 CZK * |
| od 500 | 32,31 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
k dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: GS03700-TQ
- Hmotnost zásilky: 0.15 kg
Tato položka je dočasně nedostupná. Použijte prosím akrylovou verzi ve formátu DIN...více
Informace o produktu "Stolní stojan ve tvaru T, formát DIN A5 na šířku"
Tato položka je dočasně nedostupná.
Použijte prosím akrylovou verzi ve formátu DIN A5. Číslo položky: TA5PXS
Použijte prosím akrylovou verzi ve formátu DIN A5. Číslo položky: TA5PXS
Atraktivní reklamní stojan ve tvaru T pro formát DIN A5 na šířku. Vysoce kvalitní zpracování z průhledného polystyrenu pro lesklou prezentaci vašich letáků a brožur. Ideální jako stolní stojan, stojan na pult a držák jídelních lístků, vhodný pro oboustranné označování příloh. Výrobek je ideální pro použití v gastronomii a maloobchodě.
Vložka s fotografií:
Africa Studio #98925222 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | T-stojan |
| Formát DIN: | DIN A5 |
| Formát na šířku: | 210x148mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 3,5cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.150 |
| Materiál: | Polystyren (PS) |
| Tloušťka materiálu: | 1,8mm |
Další odkazy na "Stolní stojan ve tvaru T, formát DIN A5 na šířku"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené