| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 120,34 CZK * |
| od 10 | 115,42 CZK * |
| od 25 | 110,50 CZK * |
| od 100 | 105,58 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: N03600-ELV
- Hmotnost zásilky: 0.18 kg
Křišťálově čistý reklamní stojan ve tvaru L pro formát DIN A6 s držákem na vizitky (na šířku)....více
Informace o produktu "Prémiový stojan DIN A6 s držákem na vizitky, dlouhá zadní stěna"
Křišťálově čistý reklamní stojan ve tvaru L pro formát DIN A6 s držákem na vizitky (na šířku). Vysoce kvalitní zpracování z čirého PS pro lesklou prezentaci vašich letáků a brožur.
Ideální jako stolní stojan, stojan na pult a držák jídelních lístků, vhodný pro jednostranné označování příloh. Tento stojan má extra dlouhý zadní panel, který zabraňuje sklouzávání vložek.
Detaily držáku vizitky:
Pozice: dole uprostřed
Šířka přihrádky: 9,2 cm
Hloubka plnění: 2,0 cm
Materiál: polystyren
Vložka s fotografií:
Subbotina Anna #95953181 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | L-stojan s přihrádkou |
| Formát DIN: | DIN A6 |
| Portrétní formát: | 105x148 mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 6,5cm |
| Rücklauf: | 14,1cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.180 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | Leštěné hrany o tloušťce 1,5 mm |
Další odkazy na "Prémiový stojan DIN A6 s držákem na vizitky, dlouhá zadní stěna"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené