| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 79,74 CZK * |
| od 10 | 77,28 CZK * |
| od 100 | 72,35 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: N03160
- Hmotnost zásilky: 0.15 kg
Stojan na knihy a nosič produktů ve formátu na výšku DIN A6 s úložným prostorem 4 cm. Vysoce...více
Informace o produktu "Stojan na knihy, nosič produktů, formát DIN A6 na výšku"
Stojan na knihy a nosič produktů ve formátu na výšku DIN A6 s úložným prostorem 4 cm. Vysoce kvalitní zpracování z čirého akrylového skla. Tento stojan na zboží a knihy je ideální pro prezentaci vašich produktů u pultu, ve výlohách obchodů nebo ve vitríně.
Vložka s fotografií:
Subbotina Anna #59229650 – stock.adobe.com
| Formát DIN: | DIN A6 |
| Hloubka (prezentující): | 30mm |
| Celková šířka: | 10,0cm |
| Celková výška: | 13,7cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.150 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | Leštěné hrany 2mm |
Další odkazy na "Stojan na knihy, nosič produktů, formát DIN A6 na výšku"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené