659,30 CZK *
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: 4C330
- Hmotnost zásilky: 1.88 kg
Stojan na více brožur od Taymaru se 4 úrovněmi DIN A4. Atraktivní stojan na brožury se 4...více
Informace o produktu "Stojan na brožury Taymar® 4 úrovně - DIN A4, DIN A5, DIN dlouhý"
Stojan na více brožur od Taymaru se 4 úrovněmi DIN A4. Atraktivní stojan na brožury se 4 přihrádkami na formát A4 na šířku, vysoce kvalitní zpracování z průhledného polystyrenu, pro vynikající prezentaci vašich letáků a brožur. Tento držák na brožury nabízíme v různých velikostech. Dodávka obsahuje 8 dělicích příček.
Volitelné použití možné:
4x DIN A4 na šířku
12x DIN dlouhý vysoký
8x DIN A5 na výšku
4x DIN A4 na výšku + 4x DIN dl
| Formát DIN: | DIN dlouhý, DIN A5, DIN A4 |
| Šířka přihrádky: | 33,0cm |
| Typ instalace: | Podlahový displej |
| Počet subjektů: | 4 přihrádky, 5 přihrádek, 6 přihrádek, 8 přihrádek, 10 přihrádek, 12 přihrádek |
| Hloubka plnění: | 3,2cm |
| Celková výška: | 34,5cm |
| Hmotnost (v kg): | 1.880 |
| Materiál: | Polystyren (PS) |
Další odkazy na "Stojan na brožury Taymar® 4 úrovně - DIN A4, DIN A5, DIN dlouhý"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené