| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 1 | 6 373,99 CZK * |
| od 2 | 6 127,89 CZK * |
| od 5 | 6 029,45 CZK * |
| od 10 | 5 881,79 CZK * |
| od 25 | 5 783,35 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: WTRA0
- Hmotnost zásilky: 19.38 kg
Prezentujte s lehkostí, ať je hezký nebo prší
Proměňte ulici ve své pódium s Windtalker® City. Stabilní, s podstavou snadno naplnitelnou vodou či pískem, přesune se na místo během pár sekund díky integrovaným kolečkům. Ať už prší nebo svítí slunce, vaše plakáty budou zářit a zůstanou chráněné díky UV stabilní antireflexní fólii a voděodolným zaklapávacím profilům. Vyberte si černou nebo stříbrnou variantu a přidejte oboustrannou horní topkartu, aby váš logo či nabídka neunikly nikomu!
Podrobnosti:
Barva rámu: STŘÍBRNÁ
Výška nohy: 14,0 cm
Půdorys: 88,7 x 83,5 cm (Š/H)
Objem: 42 litrů
Barva nádrže: šedá
Vložka s fotografií:
od studia #95538276 – stock.adobe.com
| Formát DIN: | DIN A0 |
| Rozměry (Š/V): | 841x1189mm |
| Hmotnost (v kg): | 15.500 |
| Profil rámu: | 38mm |
| Umístění: | chráněná venkovní plocha |
| Rohy: | Ostrý |
| Celková výška: | 149,7cm |
| Materiál: | Hliník |