| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 1 | 3 989,03 CZK * |
| od 2 | 3 934,89 CZK * |
| od 5 | 3 895,52 CZK * |
| od 10 | 3 888,13 CZK * |
| od 25 | 3 873,37 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: WTRA1WRBLK
- Hmotnost zásilky: 14 kg
Prezentujte s lehkostí, ať je hezký nebo prší
Proměňte ulici ve své pódium s Windtalker® City. Stabilní, s podstavou snadno naplnitelnou vodou či pískem, přesune se na místo během pár sekund díky integrovaným kolečkům. Ať už prší nebo svítí slunce, vaše plakáty budou zářit a zůstanou chráněné díky UV stabilní antireflexní fólii a voděodolným zaklapávacím profilům. Vyberte si černou nebo stříbrnou variantu a přidejte oboustrannou horní topkartu, aby váš logo či nabídka neunikly nikomu!
Podrobnosti:
Barva rámu: černá
Výška nohy: 13,7 cm
Půdorys: 67 x 59 cm (Š/H)
Objem: 25 litrů
Barva nádrže: černá
včetně vodotěsného vaku
Reklamní potisk na obou stranách:
Objednejte si současně i odpovídající reklamní potisky.
Pro tento článek jsou k dispozici následující možnosti tisku
Prémiový plakátový papír
Prémiová bannerová fólie
Vložka s fotografií:
Dmytro Flisak #157603714 – stock.adobe.com
| Formát DIN: | DIN A1 |
| Rozměry (Š/V): | 594x841mm |
| Hmotnost (v kg): | 14.000 |
| Profil rámu: | 38mm |
| Umístění: | Venkovní použití |
| Rohy: | Ostrý |
| Celková výška: | 112,3cm |
| Materiál: | Hliník |