| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 104,20 CZK * |
| od 10 | 99,35 CZK * |
| od 24 | 98,13 CZK * |
| od 48 | 96,92 CZK * |
| od 96 | 95,70 CZK * |
| od 480 | 94,73 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: N03800
- Hmotnost zásilky: 0.37 kg
Křišťálově čistý reklamní stojan ve tvaru T pro formát DIN A4. Vysoce kvalitní zpracování z...více
Informace o produktu "Stolní stojánek z akrylátu ve tvaru T DIN A4, extra velké základny, jednotlivě balené"
Křišťálově čistý reklamní stojan ve tvaru T pro formát DIN A4. Vysoce kvalitní zpracování z čirého akrylu pro lesklou prezentaci vašich letáků a brožur. Ideální jako stolní stojan, stojan na pult a držák jídelních lístků, vhodný pro oboustranné označování příloh.
Tento stojan má extra velkou základnu pro bezpečné stání.
Každý stojan je jednotlivě zabalen v polyetylenovém sáčku. Není třeba odstraňovat žádné ochranné fólie!
Vložka s fotografií:
Subbotina Anna #95953181 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | T-stojan |
| Formát DIN: | DIN A4 |
| Portrétní formát: | 210x297mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 5,2cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.370 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | Leštěné hrany 2mm |
Další odkazy na "Stolní stojánek z akrylátu ve tvaru T DIN A4, extra velké základny, jednotlivě balené"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené