| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 88,35 CZK * |
| od 10 | 85,89 CZK * |
| od 25 | 81,71 CZK * |
| od 50 | 77,52 CZK * |
| od 100 | 75,80 CZK * |
| od 250 | 75,06 CZK * |
| od 500 | 73,58 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: LA4PXS
- Hmotnost zásilky: 0.3 kg
Reklamní stojan ve tvaru L pro šířku formátu DIN A4 vyrobený z křišťálově čirého akrylu. Reklamní displeje řady LB Display ECO mají úhel sklonu přibližně 12°, a proto se nejlépe hodí na pulty a pultové pulty ve výšce očí. Vysoce kvalitní zpracování z čirého akrylu, vhodné pro jednostranné vkládané etikety. Tento stojan má extra dlouhý zadní panel, který zabraňuje sklouzávání vložek. S řadou ECO od LB Display máte k dispozici kvalitní produkty za dostupnou cenu v mnoha produktových kategoriích. Objevte další produkty z naší série ECO.
Vložka s fotografií:
vladimirkolens #78471968 – stock.adobe.com
UKONČENÉ POLOŽKY
Zbývající skladové položky jsou vyloučeny z výměny/vrácení.
| Typ instalace: | L-stojan |
| Formát DIN: | DIN A4 |
| Formát na šířku: | 297x210mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 7,5cm |
| Rücklauf: | 20,0cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.330 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | 1,9mm Lasercut |