Tento článek momentálně není k dispozici!
| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 25,26 CZK * |
| od 10 | 22,10 CZK * |
| od 25 | 20,89 CZK * |
| od 50 | 19,67 CZK * |
| od 500 | 19,43 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
k dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: GS03600
- Hmotnost zásilky: 0.07 kg
Tato položka je dočasně nedostupná. Použijte prosím akrylovou verzi ve formátu DIN...více
Informace o produktu "Stolní stojan ve tvaru T DIN A6"
Tato položka je dočasně nedostupná.
Použijte prosím akrylovou verzi ve formátu DIN A6. Číslo položky: TA6PXV
Použijte prosím akrylovou verzi ve formátu DIN A6. Číslo položky: TA6PXV
Atraktivní reklamní stojan ve tvaru T pro formát DIN A6. Vysoce kvalitní zpracování z průhledného polystyrenu pro lesklou prezentaci vašich letáků a brožur. Ideální jako stolní stojan, stojan na pult a držák jídelních lístků, vhodný pro oboustranné označování příloh. Výrobek je ideální pro použití v gastronomii a maloobchodě.
Vložka s fotografií:
Africa Studio #98925222 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | T-stojan |
| Formát DIN: | DIN A6 |
| Portrétní formát: | 105x148 mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 3,2cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.070 |
| Materiál: | Polystyren (PS) |
| Tloušťka materiálu: | 1,8mm |
Další odkazy na "Stolní stojan ve tvaru T DIN A6"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené