| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 55,62 CZK * |
| od 10 | 48,34 CZK * |
| od 24 | 47,37 CZK * |
| od 48 | 46,39 CZK * |
| od 96 | 45,67 CZK * |
| od 480 | 44,94 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Dodací lhůta 02.06. +2 Pracovní dny
- Číslo článku: N03600
- Hmotnost zásilky: 0.08 kg
Křišťálově čistý reklamní displej jako pultový a stolní displej ve tvaru T pro formát DIN A6....více
Informace o produktu "Stolní stojánek z akrylátu ve tvaru T DIN A6, extra velké základny, jednotlivě balené"
Křišťálově čistý reklamní displej jako pultový a stolní displej ve tvaru T pro formát DIN A6. Vysoce kvalitní zpracování z čirého akrylu pro lesklou prezentaci vašich letáků a brožur.
Ideální jako stolní stojan, stojan na pult a držák jídelních lístků, vhodný pro oboustranné označování příloh.
Tento stojan má extra velkou základnu pro bezpečné stání.
Každý stojan je jednotlivě zabalen v polyetylenovém sáčku. Není třeba odstraňovat žádné ochranné fólie!
Vložka s fotografií:
Subbotina Anna #95953181 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | T-stojan |
| Formát DIN: | DIN A6 |
| Portrétní formát: | 105x148 mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 3,2cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.080 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | Leštěné hrany 2mm |
Další odkazy na "Stolní stojánek z akrylátu ve tvaru T DIN A6, extra velké základny, jednotlivě balené"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené