| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 1 | 22 370,49 CZK * |
| od 2 | 22 272,05 CZK * |
| od 5 | 22 124,39 CZK * |
| od 10 | 22 025,95 CZK * |
| od 25 | 21 878,29 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: SCEOSA0LED
- Hmotnost zásilky: 30.8 kg
- Další informace: Rozměry: 737x984x70mm (Š/V/H)
Bezpečná a spolehlivá plakátová vitrína Keramicky tištěné masivní černé rámování o...více
Informace o produktu "Venkovní vitrína LED osvětlení DIN A0 (Certifikací B1 + IP56)"
Bezpečná a spolehlivá plakátová vitrína
Keramicky tištěné masivní černé rámování o šířce 8,1cm a působivá vnější hloubka 7cm naznačují výjimečnou odolnost této vitríny. Dveře osazené bezpečnostním sklem ESG o tloušťce 4 mm zajišťují jasnou viditelnost a skvělou ochranu pro váš plakát. Ocelová zadní stěna a ostré rohy dotváří elegantní a profesionální vzhled. Pro zvýšenou bezpečnost je vitrína vybavena zámkem s trojúhelníkovým klíčem. Plynové vzpěry pomáhají pohodlnému otevírání a zavírání. Vitrína je navíc certifikována na požární odolnost B1.
S LED osvětlením vyniknete
Venkovní plakátová vitrína Premium je k dostání ve verzi s LED osvětlením i standardně neosvětlená, abyste si mohli vybrat, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Verze LED je vybavena nejmodernější technologií a je zárukou, že váš plakát bude zářit ve dne i v noci. Obě verze mají stylové černé rámování na čelní dveřích, které zvýrazňují stříbrné boční profily z eloxovaného hliníku. K dostání je také síťový adaptér pro Velkou Británii, stačí kontaktovat naše obchodníky.
Certifikace IP56 do jakéhokoliv počasí
Tato plakátová vitrína je určena pro použití ve venkovním prostředí. Má certifikaci IP56 a nabízí ochranu proti vniknutí prachu a vody. Ať už je váš plakát vystaven dešti, sněhu nebo slunečnímu záření, s touhle vitrínou zůstane v suchu a v bezpečí.
| Počet vložek: | 1x DIN A0 |
| Profil rámu: | 81mm |
| Celková šířka: | 984mm |
| Celková výška: | 1332mm |
| Celková hloubka: | 70mm |
| Viditelná velikost: | 818x1166mm |
| Barva: | hliník stříbrný, Černá |
| Materiál: | Sicherheitsglas, Hliník, kov |
| Světlá barva: | 5000K |
| Napájecí vedení: | 2,5m |
| Umístění: | Vnitřní použití, Venkovní použití, chráněná venkovní plocha |
| Certifikáty: | Certifikát B1, Certifikát IP56 |
| Hmotnost (v kg): | 30.800 |
Další odkazy na "Venkovní vitrína LED osvětlení DIN A0 (Certifikací B1 + IP56)"
Dostupné soubory ke stažení:
Naposledy zobrazené