| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 35,19 CZK * |
| od 10 | 33,22 CZK * |
| od 25 | 31,50 CZK * |
| od 50 | 30,02 CZK * |
| od 100 | 29,53 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: TA6PXS
- Hmotnost zásilky: 0.07 kg
Křišťálově čistý reklamní stojan ve tvaru T na pracovní desky a stoly ve formátu DIN A6 na šířku...více
Informace o produktu "Stolní stojan ve tvaru T, formát DIN A6 na šířku"
Křišťálově čistý reklamní stojan ve tvaru T na pracovní desky a stoly ve formátu DIN A6 na šířku ze série TA-ECO. Vysoce kvalitní zpracování z čirého akrylu zajišťuje brilantní prezentaci vašich letáků a brožur. Tento stolní a pultový stojan je vhodný pro oboustranné vkládací etikety. S řadou ECO od LB Display získáte kvalitní produkty v mnoha produktových kategoriích za dostupnou cenu. Objevte další produkty z naší série ECO.
Vložka s fotografií:
vladimirkolens #78471968 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | T-stojan |
| Formát DIN: | DIN A6 |
| Formát na šířku: | 148x105mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 2,0cm |
| Celkové rozměry základny: | 14,8 x 6,4cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.077 |
| Materiál: | Akrylový křišťálově čirý |
| Tloušťka materiálu: | 1,9mm Lasercut |
Další odkazy na "Stolní stojan ve tvaru T, formát DIN A6 na šířku"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené