| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 9 | 208,94 CZK * |
| od 10 | 194,17 CZK * |
| od 50 | 184,33 CZK * |
| od 100 | 164,64 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: GS03900-EL
- Hmotnost zásilky: 0.71 kg
Atraktivní reklamní stojan ve tvaru L (nakloněný, cca 15°) pro formát DIN A3. Průhledná...více
Informace o produktu "Stolní stojan ve tvaru L, šikmý, DIN A3"
Atraktivní reklamní stojan ve tvaru L (nakloněný, cca 15°) pro formát DIN A3. Průhledná polystyrenová povrchová úprava zajišťuje lesklou prezentaci vašich letáků a brožur. Ideální jako stolní stojan, stojan na pult a držák jídelních lístků, vhodný pro jednostranné označování příloh. Výrobek je ideální pro použití v gastronomii a maloobchodě.
Vložka s fotografií:
Africa Studio #98925222 – stock.adobe.com
| Typ instalace: | L-stojan |
| Formát DIN: | DIN A3 |
| Portrétní formát: | 297x420mm (Š/V) |
| Fußtiefe: | 11,4cm |
| Rücklauf: | 35,5cm |
| Hmotnost (v kg): | 0.710 |
| Materiál: | Polystyren (PS) |
| Tloušťka materiálu: | 2,8mm |
Další odkazy na "Stolní stojan ve tvaru L, šikmý, DIN A3"
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené