| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 1 | 1 427,13 CZK * |
| od 2 | 1 402,52 CZK * |
| od 5 | 1 382,84 CZK * |
| od 10 | 1 341,00 CZK * |
| od 25 | 1 291,78 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: BBBLACK
- Hmotnost zásilky: 15.5 kg
Jednoduchý a efektivní způsob, jak rozdělit prostor – se samonavíjecí bariérou se vám už nikdy...více
Informace o produktu "Bariéra černá, 2,7m výsuvný pásek, matná černá"
Jednoduchý a efektivní způsob, jak rozdělit prostor – se samonavíjecí bariérou se vám už nikdy nestane, že návštěvníci budou bloudit špatným směrem. Bariéra je volně stojící s těžkým podstavcem, který zaručuje pevnou stabilitu. Přidaný sloupek disponuje 3 klipy pro propojení více bariér z různých směrů. Samonavíjecí pás má délku 2,7 m a je dostupný v několika barvách. Ať už potřebujete rozdělit prostor, usměrnit návštěvníky nebo vyznačit zákaz vstupu – tahle bariéra je tím správným řešením.
| Barva: | černá (podobná RAL9005) |
| Barva pásku: | Černá, Červená, Modrá, Žlutá, Zelená |
| Délka pásku: | 260cm |
| Výška pásu: | 49mm |
| Standrohr: | 75mm |
| Celková výška: | 100cm |
| Průměr nohy: | 360mm |
| Hmotnost (v kg): | 11.000 |
Další odkazy na "Bariéra černá, 2,7m výsuvný pásek, matná černá"
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené