| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 1 | 4 018,57 CZK * |
| od 2 | 3 897,98 CZK * |
| od 5 | 3 777,39 CZK * |
| od 10 | 3 536,21 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: RBEX150
- Hmotnost zásilky: 9.3 kg
Vysoká a široká kazeta Díky rozměrné kazetě je Roll-Banner...více
Informace o produktu "Roll-Banner Extreme 150x 170-270cm"
Vysoká a široká kazeta
Díky rozměrné kazetě je Roll-Banner Extreme nejširším bannerem v naší nabídce. Má široké využití; doslova i obrazně. Ideální Roll-Banner, který lze použít jako stěnu na výstavách, akcích nebo prezentacích. Roll-Banner Extreme je zabalen v polstrované tašce se zipem po celé délce.
Stabilní, pevný a extrémně robustní
Jedná se o extrémně stabilní, pevný a robustní Roll-Banner. Grafika je v horním profilu uchycena pomocí několika silných upínacích šroubů, což zajišťuje optimální a trvanlivé napnutí.
Nastavitelná výška
Výšku Roll-Banneru Extreme 150 můžete nastavit v rozmezí 170cm až 270cm. Díky ukazateli výšky na nastavitelné teleskopické tyči můžete Roll-Banner snadno nastavit na požadovanou velikost. Teleskopická tyč je zabalena v ochranném pouzdře, které je uvnitř polstrované tašky.
Přepravní taška s dlouhým zipem
Roll-Banner Clamp je zabalen v polstrované tašce se zipem po celé délce. Úchyty tašky vám usnadní přepravu Roll-Banneru z jedné akce na druhou.
| Šířka transparentu (mm): | 1500mm |
| Výška transparentu (mm): | 2700mm |
| Celková šířka: | 152,9cm |
| Celková výška: | 283,2cm |
| Celková hloubka: | 40,0cm |
| Nastavitelná výška: | ano |
| Počet nohou: | 2 |
| Umístění: | Vnitřní použití |
| Hmotnost (v kg): | 9.300 |
Další odkazy na "Roll-Banner Extreme 150x 170-270cm"
Dostupné soubory ke stažení:
TIP!
Naposledy zobrazené