| Množství | Jednotková cena |
|---|---|
| do 4 | 1 454,20 CZK * |
| od 5 | 1 409,91 CZK * |
| od 10 | 1 365,61 CZK * |
| od 25 | 1 321,31 CZK * |
plus DPH plus náklady na dopravu
od 2.500,00 CZK netto doprava zdarma (CZ)
Doprava zdarma od 1 kus! (DE+CZ)
K dispozici, dodací lhůta 1-3 pracovní dny
- Číslo článku: RBTW085
- Hmotnost zásilky: 4.44 kg
Roll-Banner s dvojitým efektem Oboustranný Roll-up Twin s minimalistckým...více
Informace o produktu "Roll-Banner Twin 85x 200cm, oboustranný"
Roll-Banner s dvojitým efektem
Oboustranný Roll-up Twin s minimalistckým designem. Stabilní základna nepotřebuje další nohy. Tyč je mezi dvěma potisky prakticky neviditelná - ideální pro přitáhnutí maximální pozornosti z více stran.
Přepravní taška s dlouhým zipem
Roll-Banner Twin je zabalen v polstrované tašce se zipem po celé délce. Úchyty tašky vám usnadní přepravu Roll-Banneru z jedné akce na druhou.
| Šířka transparentu (mm): | 850mm |
| Výška transparentu (mm): | 2000mm |
| Celková šířka: | 87,0cm |
| Celková výška: | 212,0cm |
| Celková hloubka: | 20,0cm |
| Nastavitelná výška: | ne |
| Počet nohou: | žádný |
| Umístění: | Vnitřní použití |
| Hmotnost (v kg): | 4.440 |
Další odkazy na "Roll-Banner Twin 85x 200cm, oboustranný"
Dostupné soubory ke stažení:
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
TIP!
Naposledy zobrazené